HAKKIMIZDA

Eiger ile tanışın!

EIGER Eğitim ve Danışmanlık olarak, 12 yılı aşkın eğitim organizasyonları ve doğa sporları tecrübemizle siz ve kurumunuza özel eğitim ve takım çalışmaları geliştirip uyguluyoruz. Profesyonel deneyimsel öğrenme aktivitelerini, kurumlara özel projeleri, etkinlikleri ve film prodüksiyonlarını büyük bir titizlik, ciddiyet ve yaratıcılıkla hayata geçiriyoruz.

İsmini, dağcılık tarihinin en ikonik dağlarından biri olan EIGER dağından alan şirketimiz, Deneyimsel Öğrenme (Experimental Education), Motivasyonel Aktiviteler, özel projeler ve prodüksiyon alanlarında fark yaratan ve ses getiren birçok projeyi, dayanıklılık ve doğru bilgiye dayalı dağcılık ilkelerine bağlı kalarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

EIGER EKİBİ

Biz Kimiz?

Aykut BABİLA

Aykut BABİLA

Baş Danışman
HVAC sektöründe 20 yılı aşkın bir üst düzey yöneticilik geçmişine sahip olan Aykut Babila, bir buçuk yıl süren NLP, Toplam Kalite Yönetimi, Eğitmenlik, Değerlendirme Merkezi Uygulamaları (Assessment Center), Gözlem ve Değerlendirme Eğitimlerini Münih/Almanya’da tamamladı.

Değerlendirme teknikleri, kurumsal simülasyonlar ve eğitimler ile outdoor eğitimi alanlarında uzman olan Babila, aynı zamanda satış sonrası hizmetlerde strateji oluşturma ve uygulama, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), verimlilik artırımı ve denetimi üzerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aykut TÜREM

Aykut TÜREM

Partner / Proje Yöneticisi / Outdoor Eğitmeni
İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu Aykut TÜREM, deneyimsel öğrenme alanında çalışmaya 2001 senesinde üniversite yıllarında başladı. 15 yılı aşkın bir dağcılık ve doğa sporculuğu geçmişine sahip olan Aykut, bu süre zarfında yüksek ip parkurları, senaryolu doğa aktiviteleri ve değerlendirme teknikleri konularında uzmanlaşmıştır.

Aykut Türem, 2004 – 2010 yılları arasında uluslararası bir mühendislik firmasında endüstriyel tesis dizaynı alanında çalışmıştır ve 2010 yılında deneyimsel öğrenme alanında EIGER Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurmuştur. Deneyimsel öğrenme programlarının yanında endüstriyel tesis dizaynı alanında yazılım ve proje yönetimi danışmanlığı görevini sürdürmektedir.

Aykut, EEE (Experiential Educators Europe) üyesi ve aynı zamanda IRATA (Internatinal Rope Access Trade Association) sertifikalı yüksek ip teknisyenidir.

Anıl ŞARKOĞLU

Anıl ŞARKOĞLU

Partner / Outdoor Eğitmeni / Yüksek Dağ Rehberi
Endüstri Mühendisi olan Anıl Şarkoğlu 2000 yılında dağcılık alanında doğa sporlarına başladı. 2001 – 2004 yılları arasında deneyimsel öğrenme ve outdoor eğitimi alanlarında çeşitli firmalarla çalıştı. 2005-2008 yılları arasında aynı alanda lojistik, eğitim ve proje koordinatörlüğü görevleri yaptı. Daha sonra, 2010 yılında Eiger Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurdu.

Beşiktaş Sivil Savunma Müdürlüğü’nde 7 yılı aşkın bir süre gönüllü arama kurtarma personeli olarak görev alan Şarkoğlu, arama-kurtarma, ileri ilk yardım ve telsiz elektroniği konularında uzmanlaşmıştır. Mesleki kariyerini, deneyimsel öğrenme, ipli erişim çözümleri - yüksek ip parkurları üzerine şekillendirmiştir. Aktif olarak sürdürdüğü dağcılığın yanında yurt içinde ve yurt dışında yüksek dağ rehberi olarak da çalışmaktadır.

REFERANSLARIMIZ

Bosch_Logo
PO_logo
OMV_Logo
Rigips_logo
Vaillant_logo
DD_logo
Doganer_Alci_logo
Kayseri_Bel_logo
Erciyes_logo
Sigma_logo
Enprode_logo
Ulus_Yapi_logo
TBF_logo
Alisan_logo
Genet_logo
Bahcesehir_logo
Adventure_logo
Adrenalin_logo
Busar_logo